ПІДСУМКИ VOVKLOOK ЗА ГРУДЕНЬ

Останній місяць 2018 року був казковим, теплим, насиченим прогулянками найбільш атмосферними місцями міста, з купою фотосесій біля ялинок і, звичайно ж, з підготовкою до завершення року! Попереду нас чекає цілих 365 днів, а це значить, ще багато чого потрібно реалізувати і досягти. Наприклад, якщо Ви до сих пір ще не брали участі в нашому щомісячному конкурсі #VOVKlook – саме час це виправити!
А зараз – подивіться на чудові фото, які створили наші переможниці #VOVKlook грудень.

1-Е МІСЦЕ lana_zub

(сертифікат на 1000 грн)

1st_place_vovklook_december
Наше серце підкорила майбутня мама. Вона випромінює неповторну теплу енергію, занурює в той щасливий стан, який хочеться обов’язково згадати і зберегти в пам’яті назавжди.

2-Е МІСЦЕ mariyapavlyk

(сертифікат на 500 грн)

2st_place_vovklook_december
Family look завжди виглядає надзвичайно мило, а ще створює враження міцних відносин, єдності смаків і гармонії.

3-Е МІСЦЕ sashynia_alekseevna

(сертифікат на 300 грн)

3st_place_vovklook_december

Передчуваючи Новий Рік, особливо приємно бачити палаючі вогники на ялинці і сяючі від щастя очі дівчат в очікуванні подарунків.
Дякуємо всім за участь і нагадуємо, що вже через місяць будуть оголошені нові переможниці. З нетерпінням чекаємо на Ваші стильні фото в образах від VOVK.
Відзначайте нас на фото в соціальних мережах @vovk.ua, ставте хештег #vovklook і отримуйте наші подарункові сертифікати. Вони вже чекають своїх нових власниць.

*Зверніть увагу! Переможниці зможуть забрати свої сертифікати протягом місяця після оголошення результатів.

(Visited 7 066 times, 1 visits today)