апрель VOVKLOOK

Підсумки VOVKLOOK за квітень

Квітень цього року продемонстрував практично весь спектр погодних умов і був дуже мінливим, але на прощання він встиг порадувати нас по-справжньому теплими весняними днями і навіть першими ніжними квітами.
Радує, що наші прекрасні дівчата не сумували і незважаючи на погодні примхи продовжували ділитися своїми яскравими і стильними образами в рамках щомісячного конкурсу VOVKlook квітень. Ну що ж, настав час підбити підсумки і вибрати трійку переможниць!

1-Е МІСЦЕ: lolusa77

(сертифікат на 1000 грн)

1st_place_vovklook_april
Ніжний і теплий family-look беззастережно підкорив серця нашого суворого журі. Ви тільки погляньте на цю фотографію, пронизану любов’ю і ніжністю, вона вже точно нікого не зможе залишити байдужим! Тому перше місце присуджується lolusa77.

2-Е МІСЦЕ: alisha_makarova

(сертифікат на 500 грн)

2st_place_vovklook_april
Друге місце заслужено отримала чарівна alisha_makarova, яка своїм образом передала всю легкість і безтурботність весняного настрою.

3-Е МІСЦЕ: shepeleva.ks

(сертифікат на 300 грн)

3st_place_vovklook_april
Третє місце зайняла shepeleva.ks зі своєю ніжною і дуже жіночною весняною фотографією.

Ми щиро вдячні всім всім за участь і нагадуємо, що вже через місяць будуть оголошені нові переможці. З нетерпінням чекаємо на ваші яскраві весняні образи, створені в останній місяць весни.

Зверніть увагу, що переможці можуть забрати свої заслужені сертифікати протягом місяця після оголошення результатів!

(Visited 2 130 times, 1 visits today)