Итоги VOVKLOOK ноябрь

ПЕРЕМОЖЦІ VOVKLOOK ЛИСТОПАД

Останній місяць осені – це завжди трохи хвилююче. Всі ми ще не зовсім готові до прохолоди, але вже очікуємо на зимові свята і дива! Саме тому, підводити підсумки нашого щомісячного конкурсу #VOVKlook листопад було трохи важче, аніж завжди. Всі ви, наші улюблені крихітки, надсилаєте неймовірні фото і ми безмежно щасливі, коли бачим всі ці світлини. Ви – це найкрутіша мотивація для нас на підкорення всіх можливих вершин!
А зараз результати:

1-Е МІСЦЕ kurdasion

(сертифікат на 1000 грн)

1st_place_vovklook_november
Отже, перше місце і сертифікат номіналом 1000 грн отримує kurdasion, яка просто приголомшила нас такими видами та чарівною природою! Хіба це не чудо!

2-Е МІСЦЕ darialatayko

(сертифікат на 500 грн)

2st_place_vovklook_november
Звісно ж ми просто не змогли не побачити таке чудове та ніжне фото, яке вже зараз дарує передноворічний настрій. Чуттєва світлина із немовлям, має бути переможцем. То ж, друге місце і сертифікат номіналом 500 грн отримує darialatayko.

3-Е МІСЦЕ bunina_ellena

(сертифікат на 300 грн)

3st_place_vovklook_november
Проводжаючи осінь, ми просто не можемо не обрати жовто-багряну світлину bunina_ellena. Закарбуємо її в пам’яті до наступного листопаду.

Дякуємо всім Вам, наші квіточки за те, що завжди приймаєте участь в конкурсі #VOVKlook. Вже зараз ми чекаємо на Ваші нові фото для того, щоб обрати нових переможниць наступного місяця.

*Звертаємо Вашу увагу на те, що переможці можуть забрати свої сертифікати впродовж місяця після оголошення результатів.

(Visited 6 293 times, 1 visits today)