Грецькі сукні та інший стильний одяг круїзного показу Chanel

Як говорила неповторна Коко Шанель “Сукня походить зі скульптури, а не з малюнка”. Ця цитата стала гаслом круїзної колекції Chanel 2018. Це був не просто показ, а віртуальна екскурсія до Стародавньої Греції, де гості могли знайомитися зі стильним одягом тієї епохи, адаптованим під сучасність.

Чим ми можемо надихнутися, які ідеї почерпнути, а що нам вже знайоме. Дивимося і насолоджуємося.

V-подібний виріз підкорює

Карл Лагерфельд зробив помітний акцент на V-подібний виріз. Прикладом є сукня зі спідницею тюльпан, принтована сукня футляр, довга сукня з плісированою спідницею, яку доповнювали штани в тон. Схоже, така тенденція скоро стане популярною. Вже сьогодні ми можемо спостерігати ці поєднання на червоних доріжках. Але, V-подібний виріз на показі тільки підтвердив свої лідерські позиції.

Світлий одяг

Давньогрецька естетика була передана за допомогою світлих молочних тонів. Це і жакет з поясом, доповнений довгою плісированою спідницею, і трикотажна сукня з асиметричним низом, яку дизайнер вирішив доповнити масивними золотими аксесуарами. Взагалі, пояс на цьому шоу лідирував. Проста довга сукня доповнювалося міні корсетом або товстим тканинним ременем з великими каменями і такими ж браслетами, що в сумі не порушувало цілісності образу. Подивимося, чи буде вдалим такий експеримент у повсякденному стилі. Але, поки рано робити ставки, продовжимо.

Було місце й для одягу темних відтінків. Чорна сукня з довгими рукавами була б не такою цікавою без плісированої спідниці, золотистого обрамлення рукавів, талії та плечової частини. Ці декоративні лінії схожі на косички, що дає ще одну свіжу ідею для підбору стильних аксесуарів та прикрас.

Знову сукня в полоску?

Тільки ми звикли до вертикальної смужки, яка робить стрункішою, прикрашає і витягує, як Chanel продемонстрував одяг з горизонталями. Небезпечна горизонтальна полоска цілком вписалася в плаття міді з короткими рукавами, в жилет на ґудзиках і в сукні, де принти оформлені «рядами», що створювало візуальний ефект нечітких ліній. Ці наряди були вільного крою, що не дозволило принту зіпсувати силует. Що ж, смужка, вона і в Греції смужка. Вертикаль, звичайно, править сезоном, але цей варіант теж варто взяти до уваги.

Стильні аксесуари в образі – настрій в душі

Важливо відзначити, що було багато золотих прикрас, при чому, масивних і яскравих: декоровані намиста, підвіски, великі сережки, браслети та обручі для волосся. Останній аксесуар і так стає популярним у повсякденному стилі, а після показу Chanel, думаю, займе лідируюче місце.

Отже, що ми можемо виділити з показу: багато плісированої тканини і складок; не просто ремені, а декоровані пояси; V-подібний виріз, який вже не новинка навіть у повсякденному стилі. Також лідирувала довжина максі, пастельні тони, орнаменти та каміння. Таким чином дизайнер ще раз показав, що стильний одяг повинен бути цікавим.

Натхнення вам!

З любов’ю,

VOVK

(Visited 768 times, 1 visits today)