Головне – щоб костюмчик личив

Ви можете не любити костюми і говорити, що дівчина повинна виглядати, як дівчина: романтична сукня, туфлі і вся властива їй жіночність. Я спробую два табори “за” і “проти” об’єднати в один і показати, що цей “чоловічий” атрибут гардеробу може вигідно підкреслити красу жінки.

Вона вміє носити костюми

Коли я бачу дівчину в костюмі, з правильним взуттям і красивою сумкою, я розумію, що не дарма цей тренд перекочував в жіночий гардероб. Адже елегантні брюки можуть підкреслити і подовжити ноги, піджак – підкреслити талію, а сумка і туфлі огранка цього образу. Якщо ви хочете виглядати стильно, зі смаком і бути завжди в тренді, то вибір очевидний. Ось вам маленький путівник по костюмах.

З чим тебе одягати?

Купити костюм дуже просто, адже модні будинки переповнені різними варіаціями цього тренда. Тут і різні кольори, і різні поєднання. Раф Сімонс в Dior пропонує бордового кольору однобортний костюм з укороченими брюками, в той час як українські бренди цей тренд підхоплюють і створюють нічим не гірше. Не вірите? Welcome до перегляду!

Носити ви його можете і з туфлями – човниками, і навіть з кедами. Повірте, це образ не зіпсує, а додасть йому або шарм, або стріт-стайл (який на піку популярності вже не перший рік). Але ніяких вільностей! Піджак і штани повинні бути з одного комплекту, однієї тканини і кольору, а з чим їх поєднувати – блузка, водолазка – рішення за вами.

І вдень, і вночі – в костюмі

Не важливо, вдень ви його одягнете або вночі. Дістаючи о 12:00 брюки від VOVK і піджак м’ятного кольору, ви витрачаєте близько 3-х хвилин, при цьому виглядаєте більш ефектніше, ніж якби одягли сукню, яку ви можете одягати хоч кожен день.

Оголивши душу

Найбільш суперечливий тренд, але самий, як на мене, сексуальний – костюм на голе тіло. Що може бути більш захоплюючим та інтригуючим? Тільки аромат, який шлейфом покриє цю оголену красу. Часто такі костюми називають “із секретом”. Це саме те, що може вас виділити з натовпу. У такому образі ви сміливо можете вирушати на вечірку, виставку і я вас запевняю, що жоден принц на білому коні не проскочить повз.

Добре, що мода не стоїть на місці, а то було б нудно жити! Кожен день – новий тренд і новий розділ в вашій шафі. Вам вирішувати, бути романтичною або захоплюючою, але пам’ятайте одне: ви прекрасні в будь-якому одязі, адже це ви, унікальні і неповторні такі, як є.

(Visited 248 times, 1 visits today)