Добрі новорічні фільми для святкового настрою

Кожен з нас в передноворічний період намагається по максимуму робити те, що буде сприяти створенню святкового настрою. Це прогулянки засніженими вулицями з великою кількістю магазинів, які виділяються вітринами з блискучими вогниками; це зустрічі з друзями, катання на ковзанах, фотозйомки біля центральної ялинки і багато іншого.

Але і перегляд новорічних фільмів з келихом напівсухого ніхто не відміняв …

Ми зробили підбірку добрих кінокартин, перегляд яких підніме настрій і подарує відчуття свята.

Ні, Ви не побачите в запропонованому списку «Один вдома» і «Один вдома 2». Ми вирішили вийти за рамки стереотипів і запропонувати, можливо вже забуті, але не менш цікаві фільми. Отже …

«Маленькі жінки»

Який період життя дівчини найскладніший і насичений драмою? Звичайно ж це період дорослішання, період становлення як особистості, період першої закоханості і перших переживань …

Саме цей фільм про дорослішання сестер Марч чітко демонструє всі грані тонкої особистості юних дівчат. У цьому фільмі чудово відчувається атмосфера Різдва, атмосфера казки. А спостерігаючи сцену, коли сестри Марч грають в сніжки і катаються на ковзанах, самому хочеться чкурнути на вулицю і пiд красивим снігопадом бавитись до упаду.

«Світле Різдво»

Цей фільм називають «самим зарядженим атмосферою новорічного свята». Добрий гумор, чудова гра акторів, історія кохання, чудові танцювальні сцени.

Сюжет кінокартини полягає в тому, що після закінчення Другої світової війни два колишніх призовника Боб Уоллас і Філ Девіс починають разом давати концерти всій Америці. Два талановитих хлопця, які не тільки танцюють, а й співають, користуються колосальним успіхом. Але трохи пізніше вони знайомляться з дуетом не менше талановитих дівчат і вирішують об’єднатися. А для чого вони це зроблять, Ви дізнаєтеся, подивившись цю чудову кінокартину.

«Крамничка за кутком»

Просто неймовірний фільм про справжнє кохання, що засноване на внутрішніх якостях людини, а не на зовнішньому вигляді. У цьому фільмі дуже барвисто розкрита тема спілкування на відстані. Два співробітника, які, скажімо так, не дуже добре ладнали на роботі виявилися закоханими, які, не здогадуючись про те, що знають один одного, ведуть таємне листування, яке являється для них знаковим.

«Грінч – викрадач Різдва»

Барвистий і добрий новорічний фільм, в якому дорослі за допомогою дітей починають розуміти істинний сенс Різдвяного свята. Фільм, в якому дуже ясно і чітко продемонстровано, що добро завжди перемагає.

Одного разу зелений і смішний красень Грінч вирішив вкрасти у жителів міста Різдво. Ображений і обділений, він всіляко намагається покінчити з цим святом. Але чим більше Грінч хоче комусь нашкодити, тим виразніше він виявляє в собі хороші людські якості. Це воістину чарівний фільм.

«Едвард руки-ножиці»

Фільм про справжнього і доброго юнака, який намагається бачити у всьому тільки хороше. Але головна ідея кінокартини полягає в тому, що людині, яка відрізняється від всіх, дуже складно жити в суспільстві. У цьому випадку мова йде про Едварда – хлопця з ножицями замість рук. Фільм вчить пам’ятати дещо головне: не дивлячись на всі труднощі і перешкоди, завжди знайдеться той, хто буде любити тебе ні дивлячись ні на що. Сумна і неймовірно добра різдвяна історія про кохання.

«Нова Різдвяна казка»

Коли в одному фільмі режисер вміє поєднувати і казку, і життя – це дорогого коштує.

Фільм про людину, яка вважає, що йому всі чимось зобов’язані, який принципово не хоче помічати свята під назвою Різдво. Для головного героя Френка найголовніше отримувати високі рейтинги, і щоб люди дивилися його канал.

У цей ідеальний для трансформації час в ситуацію втручаються три різдвяні примари – минулого, сьогодення і майбутнього. Адже потрібно щось робити з людиною, яка крім себе не бачить нікого іншого.

Фільм чітко показує, що в різдвяні свята всі мають шанс змінитися, стати кращими, добрішими і людянішими. Просто деяким потрібно допомогти ….

Що ж, приємного проведення часу Вам і теплих незабутніх вечорів. Дивіться тільки правильне і якісне кіно.

(Visited 193 times, 1 visits today)