Дівчата Х. Або як підбирати наряди під фігуру Пісочний годинник

Дівчина з ідеальною фігурою звучить краще, ніж дівчина з фігурою пісочний годинник. Хоча, називають її саме так. Здавалося б, їм легше всіх підібрати вбрання, але багато хто при цьому робить найбільшу кількість помилок. Оскільки помилки і існують для того, щоб їх виправляти, ми розберемося, як же нарядити володарку самого витонченого типу фігури, який притаманний для різної комплекції.

Що характерно для фігури типу Х. Майже однакова ширина плечей і стегон, яскраво виражений і дуже витончений вигин талії і обхват грудей повинен = обхвату стегон.

Не складно здогадатися, що першочергове завдання наряду – підкреслити достоїнства фігури, якщо вже так пощастило. На відміну від інших, леді Х повинні приділяти увагу тому, щоб правильно дотримуватися балансу між верхом і низом. В принципі, все. Але це і є найскладніше. Адже тут протипоказано виділяти щось одне.

Блуза з V-подібним вирізом та спідниця олівець – ідеальний офісний look для цих дівчат. Але, жакет вже повинен бути викроєний за класичним стилем. Не прямокутної форми, а навпаки, з чітким вигином на талії.
Сукня з запахом взагалі перевага, якою не можна нехтувати. Ми ж помічали, коли виходили з ванної, як подобаємося собі в запоясаному халатику? Так що абсолютно кожній варто спроектувати цей силует на плаття. Або на пальто про яке ми нещодавно говорили.
Всі блузи, кофтинки і сорочки з басками на талії повинні одна за одною красуватися в шафі замість мішкуватих блуз і суконь із заниженою талією. Навіщо потрібна річ із заниженою талією, коли у пісочного годинника талія завищена і при цьому дуже контурна. Дилема.

І тут не обійтися без аксесуарів. Якщо блуза з V-подібним вирізом, який відкриває зону декольте є найулюбленішим вбранням, то краще вибрати акуратний кулон або нитку перлів. Прикраси не повинні відволікати. І лякати.

Спідниця трапеція візуально нагадує нижню частину цього ж годинника, втіленого в одяг. І, що вдвічі приємніше, така спідниця з джинсової тканини допоможе наблизити до пісочного годинника будь-який тип фігури. Головне, красиво заправити в неї сорочку.
І ще, ніяких додаткових акцентів на стегнах у вигляді об’ємних кишень і декорацій з тканини, які багатьом здаються такими привабливими. Нічого вони не привабливі, швидше за ВІДвабливі.
Сукня з однотонної тканини має стояти в пріоритеті, потім вже принти та візерунки. Не виключаємо, а просто мінімізуємо.
Брюки повинні повторювати вигини стегон, але не обтягувати їх. Трохи вільний крій і довжина до середини щиколотки. Але якщо зважитися на штани, які закривають каблук і таким чином подовжують ноги, то ціни такому образу не буде.
Джинси з низькою посадкою візуально тільки збільшать стегна. Не треба збільшувати і так красиву контурну красу.
Ну і на десерт – просте плаття міді, яка не з тріском обтягує, а повторює контури фігури, при цьому не порушуючи свободу рухів. Як на мене, це плаття створювалося саме для дівчат Х. Човники на середньому каблуці і ви принцеса.

А взагалі, антикварний пісочний годинник сьогодні використовують як елемент декору. Особливо цінним вважається годинник інкрустований алмазами. Тому порівняння фігури з цим предметом має дарувати тільки приємні емоції і відчуття себе цінним алмазом.

З любов’ю,

VOVK

(Visited 207 times, 1 visits today)