Чим зайнятися вдома на карантині?

Вимушена самоізоляція для багатьох з нас стала вельми непростим періодом. Світова статистика показує, що через карантин і #StayAtHome багато людей стикаються з підвищенням рівня тривожності, частими нападами паніки і поганого настрою, дратівливості і інших не найкращих емоційних станів. 
Психологи радять в цей непростий для всіх нас період зосередитися на діях і присвятити вільний час якимось заняттям. Тоді мозок буде відволікатися від песимістичних думок і все налагодиться.
Отже, чим же зайнятися вдома під час карантину?

Подивитися серіали Netflix

Зараз Netflix на піку популярності. Кількість підписок стрімко зростає щодня і не без причини. Ви можете втратити рахунок годинам або навіть дням за переглядом захоплюючих серіалів Netflix.
Давно мріяли подивитися кілька серіальчиків, про які багато чули? Зараз найбільш вдалий час для цього! Запасіться чимось смачним, загорніться в плед і … приємного перегляду!

Вивчити іноземну мову

Досить шукати виправдання тому, що ви досі не можете замовити чашку кави за кордоном – зараз саме час вивчити іноземну мову! У наші дні існує безліч способів вивчення мови, від онлайн-класів до спеціальних мовних додатків (наприклад, Duolingo). Навіть відповідні канали в Telegram з’явилися.
Який би варіант навчання ви не вибрали, головне систематичність і наполегливість!

Навести лад

Незалежно від того, чи є ви накопичувачем або мінімалістом, у всіх нас є шафа, ящик або навіть цілий балкон, який потребує перегляду. Витратьте кілька годин (або навіть тиждень ?!), перебираючи і відкладаючи все, що не потрібно.
Старі, непридатні речі і предмети викиньте. Що стосується тих речей, які ви просто не носите, їх можна віддати на благодійність після закінчення карантину.

Зайнятися спортом

Звичайно, зараз ви не зможете піти до тренажерної зали або студії йоги, але є класна альтернатива – онлайн заняття. В інтернеті безліч надихаючих відео від тренерів, які допоможуть вам знайти заняття до душі.
Ми рекомендуємо не обмежуватися стандартним фітнесом, а спробувати щось нове. Коли, якщо не зараз ?!

Повноцінно доглядати за собою

Зараз саме час почати правильно доглядати за собою. Неспішно вмитися, нанести тонік, потім маску за типом шкіри і розслабитися. Або зробити самомасаж, благо зараз в інтернеті є багато уроків на цю тему.
Не варто також забувати і про волосся, йому теж потрібна турбота у вигляді відновлюючих масок.
Ніколи не варто недооцінювати силу теплої ванни – особливо тієї, яка включає ароматні свічки, багато піни і келих вина. Знайдіть час на себе, адже ви у себе одна.

Зробити перепочинок

Подивимося правді в очі: у ці тривожні часи навіть найбільш урівноважені люди відчувають стрес. Так чому б не зняти напругу за допомогою медитації? Прихильники східних практик стверджують, що це найкращі ліки від нервів і спосіб пошуку відповідей на важливі питання.
Якщо ви не зможете налаштуватися на медитацію, спробуйте просто посидіти із заплющеними очима. Дихайте глибоко і рівномірно, зосередившись на цьому процесі. Для додаткового ефекту можна включити розслаблюючу музику.

А ще можна вчитися малювати, в’язати, читати книги, складати плани на майбутнє, писати списки бажань і багато іншого. Головне, постарайтеся рідше читати новини і займіться чимось приємним. Наприклад, можна вибрати сукню для післякарантинного виходу;)
Обрати сукню

(Visited 132 times, 1 visits today)