Как бороться с осенней хандрой

Боремося з осінньою нудьгою: відпочинок і яскравий одяг

Літо закінчилося недавно, а вже відчувається втома і смуток без видимих на те причин. Знайома історія? Так відбувається, по-перше, через скорочення денного часу, а по-друге, через похолодання (особливо, якщо ви їздили кудись на курорт, а в ваших краях уже холодний сезон) – і ось, привіт, хандра , апатія і депресія.
Як цього уникнути? Зараз розповімо!

Не поспішайте

Виберіть вихідний і влаштуйте собі beauty-day: надіньте зручну домашню сукню, зробіть косметичні процедури, маску для волосся, масаж і все те, що вам приносить задоволення. До речі, психологи також рекомендують робити раз на тиждень один день «розвантажувальним» від домашніх справ і роботи.
Осенняя одежда
Купити сукню

Наведіть лад

Трохи перепочили – пора і підбадьоритися! Почніть з виконання домашніх справ – зробіть прибирання, помийте вікна або підлогу, переберіть гардероб, дістаньте осінні речі, приведіть їх в порядок і подивіться, як гарно вони виглядають з вашою засмагою – в загальному, намагайтеся зробити щось корисне і в той же час приємне.

Повеселіться

Відпочили? Зробили домашні справи? Тепер можна і потроху виходити в суспільство. Беріть подружок, надягайте красиву сукню та вирушайте підкорювати світ!
Осенняя одежда
Купити сукню

Зберіться

Ну, погуляли – пора і честь знати. Для того, щоб на роботу вам справді захотілося, існує старе-добре «шкільне» правило: сходіть на шопінг і купіть якусь трендовую річ! Наприклад, сукню, яка об’єднує в собі відразу дві тенденції: довжину максі і принт в клітинку.
Осенняя одежда
Купити сукню

На роботу вчасно з`явіться

Ось тепер ви готові повернутися до буднів бадьорим і щасливим! А щоб ваше урочисте повернення вийшло особливо ефектним, рекомендуємо обзавестися якийсь «офісної» обновкою. Наприклад, купіть цю блузу або сорочку. Її ніжний відтінок відмінно підкреслить ваш відпочив вигляд і гарну засмагу після відпустки і все компліменти від колег будуть спрямовані на вашу адресу!
Осенняя одежда
Купити сукню
Тепер і ви знаєте, як відновити свою життєву активність восени і провести час сезон з максимальним задоволенням!

(Visited 434 times, 1 visits today)