Базовый гардероб

Базовий гардероб кожної дівчини: поради від VOVK

Що таке базовий гардероб, навіщо стилісти ламають голову над складанням списків «найпотрібніших» речей і чому цей термін став настільки популярним? Давайте разом розберемося з цими питаннями, щоб зрозуміти, яким повинен бути базовий набір одягу, чого в ньому не вистачає, і головне – де це купити.

Як визначити, що повинно входити в ваш базовий гардероб?

Популярність такого поняття, як базовий гардероб, обумовлена ​​тим, що, по суті – це готове рішення у вигляді комплектів одягу, які ідеально поєднуються між собою і дозволяють звести до мінімуму витрати часу на підбір образу кожен день. В умовах постійно зростаючого ритму життя дорога кожна хвилина, тому для сучасних леді це справжній порятунок. Але є і зворотна сторона медалі, всі дівчата різні, а тому і комплекти не можуть бути універсальними для всіх.
Давайте уявимо жінку-домогосподарку і світську левицю, яка не пропускає жодної вечірки. Як думаєте, кому з них туфлі на високих підборах і вечірня сукня буде більш потрібна?

Вечерний гардероб
Купити сукню

Стилісти рекомендують пам’ятати, що базовий гардероб – індивідуальне поняття. Для того, щоб правильно його підібрати, існує наступний лайфхак: намалюйте коло, розділіть його на зони вашої активності, наприклад, «Робота», «Вечірки», «Домашній побут», «Спортзал» і т.д. Потім приблизно розрахуйте кількість годин, витрачених на той чи інший вид діяльності. Наприклад, якщо ви є бізнес-леді, то сегмент «Робота» буде досить відчутним, в той же час у молодої матусі будуть зовсім інші результати.

Карта для составления базового гардероба

В результаті таких нехитрих маніпуляцій, ви зрозумієте, що, наприклад, вам не вистачає офісного одягу, а ось від десяти вечірніх суконь можна почати позбуватися, або хоча б перестати їх купувати в такій кількості.

Які речі повинні бути в базовому гардеробі?

З класифікацією речей розібралися. Базовий гардероб тепер можна збирати, грунтуючись на вашому способі життя. Але що конкретно має бути в кожному базовому гардеробі?

  • Повсякденний «верх» з коротким і довгим рукавом. Топи, майки, пуловери, сорочки – в залежності від переважаючого у вашому житті сегмента діяльності цей одяг може бути різним. Головне – відтінки і фасони повинні вам підходити. З тканин віддавайте перевагу бавовні.
  • Повсякденний «низ». Спідниця міді півсонце або «олівець», класичні брюки та інші варіанти, які будуть доречні і на співбесіді, і на офіційному святковому заході.

Повседневный гардероб
Купити блузку

  • Ошатний «верх». У гардеробі має бути хоча б кілька речей «на вихід». Це можуть бути топи або блузи з шовку або інших, більш «ошатних» матеріалів, або ж мати відповідні декоративні елементи або принти.
  • Офіційний «низ». Брюки або спідниці – в залежності від вашого лайфстайлу ці речі можуть видозмінюватися.

Нарядный гардероб

Купити спідницю

  • Сукні, комбінезони і т.д. Цей пункт включає в себе зручні та практичні речі, які можна швидко надіти, якщо ви проспали роботу, а також ошатний одяг для найбільш особливих випадків.

Практичный гардероб

Купити сукню

Як зрозуміти, що вподобана річ повинна увійти в ваш базовий гардероб?

Базовий гардероб, якщо ви правильно його зберете, буде вашою паличкою-виручалочкою протягом тривалого періоду часу.

Ми підготували спеціальний чек-пойнт, за яким можна перевірити, чи варто купувати вподобану річ чи ні:

  • Річ ідеально поєднується з усіма вашими «верхами» або «низами»
  • Річ прекрасно сидить на вас, а колір вам дуже пасує
  • Річ виконана з матеріалів дуже високої якості
  • У вас немає ідентичного, або дуже схожого одягу в базовому гардеробі.

Користуючись нашими підказками, ви зрозумієте, які речі повинні входити в ваш базовий гардероб, який стиль повинен переважати в ньому, і як вибрати «ту саму» базову річ. Бажаємо успіху!

(Visited 2 292 times, 1 visits today)