Backstage Summer Campaign`18

Яскраві кольори, які асоціюються з сонцем і безхмарним небом, в поєднанні з пастельними ніжними відтінками бежевого, бузкового, м’ятного і інших – ось, що відрізняє нову серію одягу від відомого бренду VOVK. Вже зараз на сайті інтернет-магазину можна знайти всі речі з Summer Campaign ’18.

Summer Campaign’ 18

Як заявляють самі творці, делікатні півтони в одязі повинні викликати асоціації з ніжним морським вітерцем, а яскраві спалахи оранжевого і синього в інших моделях дозволять створити контрастні і стильні образи в рамках одного кампейна. Всі моделі з цієї серії чудово між собою комбінуються: можна купити кілька речей з Summer Campaign ’18, і поєднувати їх самими різними способами.

Другою важливою «фішкою» представленого кампейна є використання натуральних тканин – в спекотну пору це якраз те, що потрібно! Серед представленого асортименту є сукні, брюки, топи і сорочки зі штапеля, бавовни і котону. Є як більш жіночні, так і кежуал-моделі, щоб кожна панянка змогла знайти ідеальний одяг на свій смак і для кожного приводу.

Важливою частиною Summer Campaign ’18 також було планування і реалізація зйомки. Команда VOVK нам розповіла, що вони дуже трепетно ​​ставляться до вибору локації, тому що красиві, атмосферні зйомки для кожного сезонного кампейна входять в ДНК їх бренду, а тому на них вони не шкодують ні сил, ні часу.

Summer Campaign’ 18

Локація для літнього Campaign була вибрана не просто так: в цей раз зйомки проходили на Кінбурнській косі в Миколаївській області. Це особливо красиве місце в Україні, з самобутньою природою і атмосферою, яка як найкраще підходить за кольоровою гамою до відтінків одягу з літнього кампейна.

Summer Campaign’ 18

Рожевий пісок, лебеді, озера, чайки, степ і безмежна свобода, яку тут відчуває кожен. Все це допомогло привнести в зйомку легкий настрій, і створити ідеальну атмосферу, щоб показати одяг самим ідеальним чином. Творці говорять, що настрій передався усім речам з кампейна – вони привнесуть у ваше життя енергію волі, щастя і магії.

З 25 травня одяг з Summer Campaign ’18 бренду VOVK з’явився у всіх 28 студіях по всій Україні (магазини представлені в 15 регіонах нашої країни), а також в інтернет-магазині vovk.com.

(Visited 803 times, 1 visits today)