Алло, це VOVK?

Поки багато хто ще не розпрощався зі своїми четвертими айфонами, VOVK розіграв вже сьомий. Ми тут подумали, що скоро літо, сонце і потрібно відправити у відпустку з гідним телефоном одну з наших клієнток. При чому, з таким гідним, що величезний важкий фотоапарат стоїть в сторонці. І місце у валізі звільнилося. Для суконь.

Вам, напевно, вже не звикати, що VOVK вміє дивувати і мотивувати своїх дівчат. А нам не звикати, що вони у нас найпрекрасніші. Так ось, в Міжнародний жіночий день, мешканка Львова Аскарова Марія крім тюльпанів від чоловіка отримала iPhone 7 + від VOVK.

А визначила переможницю засновниця проекту «У пошуках Made in Ukraine» Юлія Савостіна в одній з київських студій. Покрутивши величезний лототрон, в якому змагалися анкети з усього сімейства VOVK, Юлія дістала анкету щасливці і відразу ж у телефонному режимі її обрадувала. День задався на славу.

Ми піклуємося, щоб ви навіть вигравали з комфортом. Адже за умовами конкурсу всього лише потрібно було зробити покупку в одній з наших студій на суму від 1000 грн. і заповнити анкету.

Що ж, щиро вітаємо Марію з перемогою в конкурсі, а всіх інших дівчат з початком вже справжньої весни. І будьте напоготові, VOVK на цьому не зупиняється.

 

(Visited 162 times, 1 visits today)