аксессуары VOVK

Аксесуари від VOVK

Ви чули жарт «Чим відрізняється модний блогер від звичайного? Модний блогер завжди в капелюсі »? Він про те, що прикраси та аксесуари – це те, що виділяє образ, доповнює його, підкреслює красу і стиль. Так що ми просто не могли залишити вас без цієї важливої ​​частини жіночого образу. А тому нещодавно запустили лінію своїх прикрас та аксесуарів в онлайні і офлайні.

Сьогодні ми розповімо, що ж представлено в нашій студії аксесуарів, дамо пораду, на чому зупинити погляд, і розповімо кілька секретів, як аксесуари можуть перетворити звичайну сукню – в святкову. Поїхали!

Вітайте різноманітність аксесуарів VOVK

Скажемо чесно: ми постаралися! Тепер у нас ви зможете купити набори аксесуарів, а також класичні, повсякденні і ошатні прикраси, сумки, а також зимові та весняні шапки, палантини і шарфи, щоб не замерзнути.

аксессуары VOVK
Купити сумку
Заходьте на сайті в відповідний розділ з аксесуарами і вибирайте, чого душа забажає!

Як підібрати аксесуари і не розгубитися від різноманіття

В продовження попереднього пункту, відразу відповімо на питання «А що робити, якщо душа розгубилася і хоче відразу все?». Розповімо про те, які прикраси обов’язково повинні бути у кожної дівчини, а ви перевіряйте – чи всі з цього є у вас.

  • Сережки на кожен день. Вони повинні бути зручними і універсальними, а також пасувати до будь-якого вашого образу.
  • Сережки для особливих випадків. Припустимо, вам після роботи потрібно в театр, а часу перевдягатися немає. Ось вам і секрет перетворення: дістали з сумочки сережки, замінили ними свої повсякденні – і образ відразу заграв по-іншому!
  • Брошки, браслети і каблучки – для випадків, якщо образ виходить занадто буденним, і вам хочеться додати «родзинку». Рекомендуємо при виборі звернути увагу на кольорові прикраси. Це зручно: припустимо, лежить у вас червона сумочка, а носити вам її ні з чим – просто додаємо брошку в тому ж кольорі і потрібний акцент створений. Або раптом захотілося вам намалювати бірюзові стрілки, а з чим їх поєднувати, ви не придумали – беремо каблучку з камінцем в тій же гамі, і питання вирішено!
  • Кулони і підвіски. Відтепер у нас ви зможете вибрати підвіску або кулон, причому як повсякденні, так і «вечірні» варіанти. Ми рекомендуємо вибрати один базовий кулон або підвіску, щоб з його допомогою привносити цікаві нотки в свої щоденні аутфіти, а також один «для особливих випадків».

аксессуары VOVK
Купити сережки

Ми завжди раді ставати кращими для вас, а тому дуже раді, що розширили нашу лінійку, і тепер у нас можна не тільки підібрати жіночий одяг, але і купити біжутерію на будь-який смак. Для ілюстрацій того, про що ми пишемо, ми вибрали лише декілька аксесуарів з різних категорій. А ви тільки уявіть, скільки модних аксесуарів вас чекають на сайті і в наших студіях! Впевнені, ви знайдете «ту саму», потрібну вам прикрасу!

(Visited 936 times, 1 visits today)