Новинки

Blog

Про бренд

VOVK - це бренд жіночого одягу, народжений в Україні. Ми створюємо найяскравіші сукні для українських красунь та всього світу. Вишуканий одяг для вечірок і побачень, для комфортної роботи в офісі, та для прогулянок. Якщо ви цінуєте стиль і витонченість - наш одяг для вас!

Бренд VOVK випустив колекцію одягу для маленьких дівчаток, яка за фасоном ідентична нарядам їх матусь  та має назву Familylook.

Одяг «сайз плюс» - одна з наших улюблених категорій. Адже ми творимо дива! Ми кращі в своїй справі, тому, що ми дбаємо про вас!

Ми заслужено є переможцями Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2016» та «Вибір року 2017».

Весь асортимент бренду представлений в інтрнет магазині. Також 24 студії одягу з українською душею вже відкриті в 13 великих містах України, і це лише початок.

VOVK є українським брендом, але не зупиняється на українській аудиторії. Ми впевнено інтегруємо наш продукт на зарубіжний ринок, а позитивні відгуки і подяки від наших іноземних Клієнтів стимулюють прискорення експансії на міжнародний маркет та наш розвиток.

Ми зростаємо та рухаємося вперед, щоб дарувати вам настрій. Отже VOVK в черговий раз висловлює своє щиросердне зізнання.

Ви - наше натхнення!

#VOVKLOOK

Створюйте круті фото в одягу від VOVK, ставте хештег #vovklook, вигравайте сертифікати