Про бренд

VOVK - це бренд жіночого одягу, народжений в Україні. Ми створюємо найяскравіші сукні для українських красунь та всього світу. Вишуканий одяг для вечірок і побачень, для комфортної роботи в офісі, та для прогулянок. Якщо ви цінуєте стиль і витонченість - наш одяг для вас!

Бренд VOVK випустив колекцію одягу для маленьких дівчаток, яка за фасоном ідентична нарядам їх матусь  та має назву Familylook.

Одяг «сайз плюс» - одна з наших улюблених категорій. Адже ми творимо дива! Ми кращі в своїй справі, тому, що ми дбаємо про вас!

Цього року вперше побачила світ колекція брендового взуття VOVK.

VOVK є заслуженим переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2016», «Вибір року 2017» і «Вибір року 2018», а також переможцями конкурсу "Бренд року 2018", "Бренд року 2019". Володар “Золотого символу якості національних товарів та послуг”, нагороди всеукраїнського національного проекту "Українська народна премія 2017" та "Фаворит Успіху 2017".

Весь асортимент бренду представлений в інтернет магазині. 35 студії одягу з українською душею, а також 3 студії аксесуарів, вже відкриті в 17 великих містах України, і це лише початок.

VOVK є українським брендом, але не зупиняється на українській аудиторії. Ми впевнено інтегруємо наш продукт на зарубіжний ринок, а позитивні відгуки і подяки від наших іноземних Клієнтів стимулюють прискорення експансії на міжнародний маркет та наш розвиток.

Ми зростаємо та рухаємося вперед, щоб дарувати вам настрій. Отже VOVK в черговий раз висловлює своє щиросердне зізнання.

Ви - наше натхнення!

#VOVKLOOK

Створюйте круті фото в одязі від VOVK, ставте хештег #vovklook, вигравайте сертифікати